O projektu

Slovákova 12 je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří toužíte po bydlení v Brně, kde máte na dosah veškeré služby, které může střed města nabídnout. Díky komplexnosti celého projektu jsou byty pro zájemce, kteří chtějí spojit klidné a pohodlné bydlení s vymoženostmi moderní doby. Bytový dům se nachází v nejžádanější lokalitě na bydlení, téměř v historickém centru jihomoravské metropole. V blízkém dosahu bytového domu je veškerá občanská vybavenost, dostupná pěší chůzí a zároveň vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť.

Rezidenční dům s nezaměnitelným architektonickým vzhledem v sobě ukrývá celkem 36 bytových jednotek, určených k bydlení, 2 komerční prostory a parkování pro rezidenty. Dispozice bytů jsou řešeny tak, aby dosáhly co nejoptimálnějšího využití prostoru. Nezbytností celého projektu je moderní architektura s důrazem na kvalitu použitých materiálů a vysoký standard vybavení. Rezidence Slovákova 12 je devítipatrový bytový dům v moderním stylu, který se pyšní částečně prosklenou fasádou.

Nabízené dispozice jsou od 1+kk až 4+kk, o výměře 45 m2 až 162 m2. Poskytují velkorysý prostor pro život a maximální komfort bydlení. Můžete se těšit jak na výhledy do ulic či do klidného vnitrobloku, tak ve vyšších patrech na unikátní panorámata krás brněnského okolí. Parkování pro rezidenty je zajištěno přímo v podzemní garáži, jejíž součástí je kolárna a kočárkárna, ale také jednotlivé sklepy.

Časová osa

Standardy

Jsme si vědomi toho, že na vzhledu a detailech záleží. Právě proto bylo materiálové řešení bytů i budovy navrženo tak, aby odpovídalo požadavkům moderního, praktického a zdravého bydlení.

Standardy

Financování

Rezervační poplatek ve výši 250.000,-Kč včetně příslušné sazby DPH za každou jednotku se splatností do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy. Ten se následně se započítává na první splátku kupní ceny.

10%
První splátka = doplatek do výše 10 % kupní ceny do 10 dní od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
40%
Druhá splátka kupní ceny do 30 dnů od provedení vkladu Prohlášení vlastníka do Katastru nemovitostí.
45%
Třetí splátka kupní ceny do 14 dní po dokončení vnitřních prací.
5%
Čtvrtá splátka kupní ceny do 14 dní od oznámení nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí.

Koupě nového bytu je zásadní investicí, a proto jsme pro vás připravili jednoduchý manuál 4 základních kroků, aby vše bylo přehledné a jednoduché.

Financování
Stojíme si za svou prací

Jsme Winning Estate, developerská společnost zabývající se primárně rezidenční výstavbou. Patříme do silné a stabilní skupiny společností Winning Group a.s., jejíž portfolio se dynamicky rozrůstá.

V roce 2018 jsme realizovali úspěšný pilotní projekt Rezidence u zámku v Oslavanech, který v prestižní soutěži „Realitní projekt roku“ získal nejvyšší ocenění – Cenu odborné poroty pro Jihomoravský kraj včetně Brna. Tato cenná zpětná vazba je pro nás závazkem vůči vám, našim stávajícím i novým klientům. Právě pro vás totiž pečlivě vytváříme stavby vysoce účelné, nadčasové a reprezentativní, stejně tak jako klademe důraz na transparentní a přímou komunikaci a návaznost služeb pojících se s investicí do vysněného bydlení.

winningestate.cz
winninggroup.cz