Lokalita

Centrum

Jste rádi v centru dění a často vyrážíte za zábavou s přáteli? V tom případě je lokalita nároží ulic Slovákova a Kounicova správnou volbou. Zajímavé prostředí v atraktivní lokalitě největšího města a zároveň srdce Moravy Vám nabídne bydlení bez dopravních limitů. Doslova za minutku se dostanete pěšky na Moravské náměstí, pár minut trvá cesta na náměstí Svobody nebo k Janáčkovu divadlu. Skvělá dostupnost MHD je samozřejmostí. Komplex se nachází v historické zástavbě, což nabízí příjemné prostředí s bohatým výběrem různých kulturních památek.

Kultura a noční život

Opera, divadlo, umělecká galerie, spontánní taneční večer v klubu, nebo jen posezení u dobrého jídla s pivem či vínem – zkrátka všechno za rohem. Neřešíte parkování, užíváte si života s veškerým komfortem. Tato luxusní rezidence se nachází na ulici Slováková. Zavřete za sebou dveře domova a vyrazte do víru velkoměsta.

Sport a volný čas

Jste sportovní nadšenec? Běháte rádi? V Lužáneckém parku můžete za poslechu motivující hudby vyběhnout a cítit vůni přírody. Najdete tam i workoutové hřiště a tenisové kurty. Park lze taktéž využít na procházku s partnerem či rodinou, ale i se svým domácím mazlíčkem, případně na odpolední piknik s přáteli. V okolí můžete navštívit hned několik fitness center. V blízkosti rezidence se nachází centrum volného času TJ Sokol Brno, který zprostředkovává celou řadu sportovních aktivit pro děti a mladistvé. Další možností sportovních či volnočasových aktivit jsou plavecké bazény případně pro gurmány golfové hřiště v Žabovřeskách, dále také různé vzdělávací instituty, wellness, masáže nebo kosmetické a kadeřnické salóny.

Parkování a MHD

Atraktivní poloha zaručí snadnou dostupnost na městskou hromadnou dopravu. Hned kousek, ve vzdálenosti necelých 60 metrů, se nachází zastávka trolejbusů Smetanova, za 4 minuty jste na zastávce tramvaje Grohova nebo se za 6 minut pěšky dostanete na hlavni tramvajový uzel Česká. Zaparkovat při Vašem novém domově se také nemusíte bát. K dispozici Vám bude systém podzemního parkování s 57 místy spolu s auto výtahem.Mít všechno po ruce

Pěšky nebo na kole, ať už budete potřebovat vyřídit cokoliv, daleko to mít nebudete.


250m Základní škola
260m Gymnázium
60m Zastávka MHD
550m Krytý bazén
1,4km Vlakové nádraží
1,4km Autobusové nádraží
45m Restaurace
350m Supermarket
850m Náměstí Svobody
550m Park Lužánky